Przegląd popularnych produktów do malowania ust

Dobrze podkreślone usta to podstawa perfekcyjnie wykończonego makijażu, nawet jeśli na co dzień stawiasz na bardzo delikatny look i neutralne kolory. Odpowiednio dopasowana kredka do makijażu ust pozwala nie tylko doskonale zaznaczyć ich naturalny kontur i wizualnie poprawić ich kształt, ale też nadać ustom zupełnie nowego wymiaru, podkreślić ich głębię i wypełnić tam, gdzie czegoś im brakuje. Kredkę można stosować zarówno w połączeniu z pomadką, jak i samodzielnie. Jak jednak wybrać tę, która dopasuje się do Ciebie? Zapraszamy na przegląd popularnych produktów do malowania ust z którymi z łatwością wykończysz każdy makijaż!

Neutralne kredki na co dzień

Delikatne róże, brzoskwinie, brązy – określenie „nude” kryje pod sobą wiele odcieni kosmetycznych, jednak zawsze odnosi się do barw neutralnych, najbardziej zbliżonych do naturalnego koloru Twoich ust. W przypadku kredek i konturówek kolory takie są idealne na co dzień, kiedy nie chcesz by makijaż przyciągał zbyt dużo uwagi. Konturówki tego typu pozwolą Ci w sposób niemalże niezauważalny podkreślić i wyostrzyć naturalny kształt ust oraz delikatnie je wypełnić, dając optyczne wrażenie pobudzonej, odmłodzonej twarzy i subtelnego uśmiechu.

Dużą kolekcję wartych uwagi naturalnych kredek do ust otwiera linia Dream Lips Liner od Golden Rose, z kolorami takimi jak 521, 523 czy 512 gwarantującymi naturalne, muśnięte kolorem usta dopasowane do minimalistycznego makijażu codziennego. Uwagę warto zwrócić też w stronę amerykańskiej marki L.A. Girl USA i ich Lipliner Pencil w kolorze FOREVER, który jest kwintesencją neutralnych produktów do makijażu ust. Wiele ciekawych propozycji, takich jak kolory „Nude” czy „Jolie” znalazło się też w ofercie marki Nabla. Z pewnością znajdziesz wśród nich swój ideał.

Kolorowe konturówki do ust

Jeśli chcesz, by kolorowa pomadka trzymała się na ustach długo i nie wylewała się nieestetycznie poza ich naturalny kontur, zastosowanie kredki do obrysowania ust to właściwie konieczność! To właśnie wszelkiego rodzaju konturówki pozwalają przedłużyć trwałość kolorowych pomadek i sprawić, że nawet gdy kosmetyki zaczną ścierać się z  ust podczas jedzenia czy picia, utrata koloru będzie stopniowa, równomierna i stosunkowo niezauważalna. Konturówka powinna być tu dopasowana kolorystycznie do pomadki, ewentualnie o ton ciemniejsza od niej, tak by po nałożeniu wszystko współgrało ze sobą i tworzyło jak najbardziej naturalne, eleganckie wykończenie.

Jak dobrać odpowiednią kredkę do pomadki w kolorze głębokiej fuksji, soczystej czerwieni czy intensywnego bordo? Poszukiwania warto zacząć od kompletnych zestawów, dostępnych między innymi w kolekcji marki Nabla. Dreamy Lip Kit w kolorze Vivid Velvet to doskonały przykład tego, jak współgrające ze sobą kolorystycznie pomadka i konturówka mogą utrzymać intensywny i niezwykle odważny kolor ust w stanie nienaruszonym przez cały wieczór. Wśród klasyków, które z łatwością dopasujesz do większości czerwonych pomadek dostępnych w drogeriach proponujemy konturówkę do ust Gerard Cosmetics w kolorze Immortal oraz kredkę L.A. Girl USA w kolorze Forever Red, której nazwa mówi sama za siebie.

W zestawieniu nie mogliśmy pominąć też produktów, które pozwolą Ci przygotować usta do makijażu i utrzymać wybrany kolor ust jeszcze dłużej. Ciekawą propozycją jest tu między innymi baza pod pomadkę Golden Rose Prime&Prep Lipstick Base, z którą malowanie ust staje się dziecinnie proste. Więcej ciekawych propozycji kredek do makijażu ust na każdą okazję znajdziesz pod adresem https://glowstore.pl/pl/cid143-kredki-do-ust. Czy wiesz już, po którą sięgniesz?

Przejdź do innego artykułu