Propozycja Oriflame dla konsultantek

Rozpoznawalne na całym świecie kosmetyki Oriflame od zawsze sprzedawane były w formie katalogowej i choć dziś ogromne znaczenie dla handlu ma sprzedaż internetowa, konsultantki Oriflame w dalszym ciągu odgrywają dla marki niemałą rolę. Każdy, kto zechce dołączyć do klubu i zostać konsultantem Oriflame ma okazję na ciekawy zarobek, poznanie nowych ludzi, zdobycie cennego doświadczenia zawodowego i rozwój własnej kariery i biznesu w oparciu o schemat, na którego podstawie rozwijali się liczni dyrektorzy i managerowie sprzedaży w Oriflame. Co jednak proponuje marka dla początkującego konsultanta?

Jak wygląda praca konsultantki Oriflame?

Praca konsultantów Oriflame może polegać zarówno na bezpośredniej sprzedaży kosmetyków z katalogu oraz doradzaniu klientom w zakupie, jak i na opartym o program biznesowy budowaniu sieci sprzedaży i rekrutacji nowych konsultantów do swojego zespołu. Pierwsza z opcji, dostępna właściwie dla każdego i dedykowana przede wszystkim osobom poszukującym pracy dorywczej lub dodatkowego źródła dochodów już od początku niesie za sobą wiele plusów – konsultanci uzyskują dostęp do 20% zniżki na wszystkie kosmetyki, a swój czas pracy i wysokość zarobków regulują samodzielnie na podstawie realizowanych zamówień.

Budowa sieci sprzedaży to etap, na którym z poziomu zwykłego konsultanta przechodzisz do propozycji biznesowej, w której rekrutując kolejnych konsultantów i działając niejako w charakterze lidera zespołu umożliwiasz sobie rozwój własnej działalności, szansę na dodatkowe premie sprzedażowe i wyższe zarobki, a także otwartą drogę do pełnowartościowej kariery której celem ostatecznym może być nawet pozycja Dyrektora Sprzedaży Oriflame. Każdy konsultant może zdecydować się na rekrutację kolejnych konsultantów i budowę własnej sieci sprzedaży – to, jaką drogą współpracy podążysz zależy wyłącznie od Ciebie.

Propozycja Oriflame dla konsultantek

Zdjęcia: gierzkiewicz.pl

Dołączając do grona konsultantów Oriflame już na wstępie otwierasz się na szereg korzyści i ofert proponowanych przez markę wszystkim członkom swojego klubu. Oriflame to znacznie więcej, niż ścieżka czasowej lub wieloletniej kariery – to szansa, by poznać branżę kosmetyczną z zupełnie innej strony, korzystać z wielu przywilejów, bonusów i zniżek na wysokiej jakości kosmetyki, poznawać nowych ludzi na spotkaniach, warsztatach i szkoleniach branżowych, a nawet podróżować po świecie i zwiedzać jego najciekawsze zakątki.

Oriflame, w zamian za zaangażowanie w sprzedaż kosmetyków i promocję marki proponuje swoim konsultantom cały szereg wygodnych programów lojalnościowych i premiowych, na podstawie których ci mogą liczyć na ciekawe nagrody i rozwój kariery wyłącznie dzięki własnej motywacji i chęci do pracy. Stosowany przez markę schemat pozwala na całkowitą elastyczność grafiku i dopasowanie czasu i intensywności pracy do Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań. Z oferty marki korzystają dziś zarówno licealiści poszukujący sposobu na dorobienie do kieszonkowego i niezależność finansową od rodziców, studenci, którzy chcą dorobić bez konieczności wybierania studiów zaocznych, czy nawet ludzie pracujący na pełen etat, dla których Oriflame to ciekawa forma dodatkowego zarobku przy której można zdobyć wiele naprawdę cennych lekcji zawodowych.

Korzyści w postaci 20% zniżki na wszystkie kosmetyki (dostępnej dla każdego konsultanta już od dnia dołączenia do klubu), nagród za wysoką sprzedaż, ciekawych kursów biznesowych i szkoleń branżowych oraz możliwości rozwoju kariery we własnym tempie to tylko niektóre z elementów oferty, jaką Oriflame przygotowało dla swoich konsultantów. Sprawdź, do czego można dojść rozpoczynając pracę jako konsultant Oriflame już dziś.

Przejdź do innego artykułu