Które krówki są lepsze: ciągutki czy kruche?

Krówki, to ulubione cukierki wielu Polaków. Swoich zwolenników mają zarówno te kruche, jak i ciągnące, czyli tak zwane ciągutki. Dlatego polemika na temat tego, które z nich są lepsze, pewnie zapewne nigdy nie znajdzie rozwiązania. Nie jest zresztą tajemnicą, że ich konsystencja zależy od czasu przechowywania. Ten rodzaj słodyczy z początku jest bowiem ciągnący na całej swej objętości, po to by z czasem w wyniku krystalizacji cukru w nim zawartego — kruszeć.

Niezależnie od typu, z całą pewnością najlepszą ich wersją są jednak te, zrobione według tradycyjnego przepisu. Co, jednak jeśli nie mamy czasu ani  chęci, by wykonać je samodzielnie?

Sklep z domowymi krówkami

Kupując krówki, nigdy nie wiemy, czy aby na pewno wykonane zostały w sposób tradycyjny. Te produkowane masowo, dzięki fabrycznym procesom nie zawsze mogą być tak smaczne, jak domowe. O ile w przypadku, gdy chcemy kupić kilka sztuk do popołudniowej kawy, nikt nie robi z tego większego problemu. Kiedy jednak zamierzamy zamówić większą ich ilość, jako słodki prezent dla gości lub podarunek dla klientów naszej firmy, warto rozejrzeć się za specjalistami w tej dziedzinie.

Niezaprzeczalnym jest choćby pani Konstancja Dołęga-Dołęgowska, która prowadząc internetowy sklep krowki24, swym klientom proponuje naturalne krówki, wykonane na bazie domowych, tradycyjnych składników. Opierając produkcję swoich cukierków na recepturze z 1921 roku, bazuje wyłącznie na surowcach najwyższej jakości. Dzięki temu zamówione u niej słodycze są nie tylko pyszne, ale i wykonane w klasyczny sposób. Zaletą krówek z internetowego sklepu krowki24.pl jest również fakt, że występują one w dowolnie wybranych przez nas opakowaniach. A to oznacza, że w zależności od okoliczności możemy zamówić je na święta, ślub, chrzciny, komunię czy po prostu — dla własnego użytku, personalizując papierki. Z tej możliwości najczęściej korzystają firmy i narzeczeni. Dlaczego?

krówki personalizowane

Krówki urodzinowe, krówki ślubne i krówki personalizowane

Wspomniana firma daje do wyboru krówki między innymi na święta takie jak Boże Narodzenie, czy Wielkanoc. Odpowiednie cukierki zamówić można również na Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Babci i Dzień Dziadka, Dzień Dziecka czy urodziny. Na życzenie klienta pani Konstancja tworzy również tak zwane produkty personalizowane, a więc z dowolnym tekstem. A to z kolei oznacza, że z oferty pysznych krówek skorzystać mogą także przedsiębiorcy, którzy cukierki wykorzystać chcą, jako gadżet reklamowy. Własny projekt opakowania, uzupełniony o logo może pełnić funkcję reklamy, która rozdawana potencjalnym klientom ma bardzo szeroki zasięg. W przeciwieństwie do firmowych kubków, kalendarzy czy długopisów, które stanowią większe bibeloty, nigdy nie będziemy mieć pewności czy rzeczywiście mogą one być skuteczne w proponowaniu naszej marki. Cukierki rozdawane na szeroką skalę, jako pyszna przekąska, są jednak o wiele bardziej zachęcające. Nie dość, że docierają do większej liczby osób, to jeszcze nie stanowią nachalnej reklamy. W końcu, kto nie lubi dostać darmowych słodyczy, przekąsić coś słodkiego czy zjeść cukierka do kawy?

Sytuacja ma się podobnie w przypadku wesel, gdzie trend obdarowywania przybyłych gości drobnymi upominkami zakorzenił się już na dobre. Państwo młodzi najczęściej decydują się na słodycze. Krówki z podziękowaniami cieszą się wśród nich szczególnymi względami, bo w przeciwieństwie do innych słodkości lubiane są praktycznie przez wszystkich.

Przejdź do innego artykułu