Sanki latem? W Jedlinie-Zdroju to możłiwe!

Mogłoby się wydawać, że sanki latem są czymś nieprawdopodobnym, jednak wbrew pozorom jest to całkowicie możliwe. Jedlina Zdrój to miejsce, które oferuje taką właśnie atrakcję, dzięki czemu można naprawdę miło i wyjątkowo spędzić czas. Zjeżdżanie na takim torze to świetna przygoda nie tylko dla dzieci, ale też osób dorosłych. Tor saneczkowy cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a korzystanie z niego jest bardzo komfortowe i proste. Ponadto atrakcja ta nie wiąże się z dużym wydatkiem, a klient ma możliwość wyboru ilości zjazdów, co ma bezpośredni wpływ na ostateczne koszty.

Tor saneczkowy w Jedlinie Zdroju– atrakcja dla małych i dużych

Wybierając się na tor saneczkowy z pewnością nie pożałujemy tej decyzji. Tor ten znajduje się na terenie Czarodziejskiej Góry i ma aż 600 metrów długości. Dodatkowo jest on poprowadzony jest przez las, co da nam szansę być bliżej natury i wprawi nas w wyjątkowy klimat. Tak długa trasa pozwoli poczuć wiatr we włosach każdemu, kto zdecyduje się na taką atrakcję. Podczas jazdy użytkownik ma możliwość kontrolowania prędkości jazdy. Taka opcja sprawia, że osoby, które obawiają się zbyt szybkiej jazdy i unikają tego typu atrakcji, mogą bez obaw wybrać się na tor, gdyż będą miały wszystko pod kontrolą. 

Na torze saneczkowym nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, a więc atrakcja ta jest dostępna dla wszystkich. Należy jednak zwrócić uwagę na fakt, że dzieci do lat 8 mogą korzystać z toru wyłącznie pod nadzorem rodzica lub opiekuna, a więc przejazd odbywa się w tym przypadku we dwoje. Zasady te wynikają z zasad bezpieczeństwa, przez co korzystanie z tej atrakcji nie wiąże się z ryzykiem wypadku. Warto dodać, że tor ten pomimo swojej nazwy działa wyłącznie w sezonie letnim, dlatego co nie ma możliwości zjazdów w czasie zimy.

Ile kosztują bilety na tor saneczkowy?

Koszty związane z korzystaniem z toru saneczkowego uzależnione są od ilości zakupionych zjazdów:

  • 1 zjazd kosztuje 15 zł
  • 5 zjazdów kosztuje 50 zł
  • 10 zjazdów kosztuje 85 zł
  • Dzieci, które nie ukończyły 8 roku życia nie muszą kupować biletu, pod warunkiem, że jadą z osobą dorosłą. 

Tor saneczkowy to świetna atrakcja latem, a więc będąc w Jedlinie Zdrój, koniecznie powinniśmy odwiedzić to miejsce. Nawet jeden przejazd może okazać się niezapomnianą przygodą i spowodować ogromną radość u dzieci i dorosłych. Oczywiście jednorazowy zakup kilku przejazdów jest bardziej opłacalny, niż pojedyncze bilety. Jeśli więc liczymy na dobrą zabawę, warto wybrać większą ilość przejazdów i cieszyć się chwilą. Ceny ustalane są w taki sposób, aby z toru saneczkowego mogło skorzystać jak najwięcej osób.

sanki

 Dlaczego tor saneczkowy to punkt obowiązkowy w Jedlinie Zdroju?

Tory saneczkowe to atrakcje, które nie wszędzie są dostępne. Jeżeli więc mamy okazję skorzystać z takiego toru nie należy rezygnować z tej możliwości. Punkt ten staje się jeszcze ważniejszy na naszej mapie w momencie, gdy mamy dzieci. Zapewnienie dzieciom dobrej zabawy to priorytet podczas każdego rodzinnego wyjazdu. Oczywiście dorośli również mogą poczuć się beztrosko podczas korzystania z toru, a więc czasem dobrze jest postawić na dobrą zabawę. Dla najmłodszych jest to ogromna radość i coś, o czym na długo nie zapomną i będą wspominać przez bardzo długi czas.

Tor saneczkowy w Jedlinie to miejsce stworzone z myślą o wszystkich klientach, którzy liczą na naprawdę niezapomniane momenty. Zjazd w wybranym przez na tempie pozwoli cieszyć się ładnymi widokami i w pełni korzystać z tej atrakcji. Jeśli znajdziemy się już na Czarodziejskiej Górze, trzeba dobrze zapoznać się z dostępną ofertą, aby żadne atrakcje, w tym również tor saneczkowy nie umknęły naszej uwadze. Zjazd na torze to odskocznia od zwiedzania i poznawania historii miasta, dzięki czemu wyjazd będzie urozmaicony i skorzystają tu także najmłodsi.

Przejdź do innego artykułu