Ranking najlepszych hoteli we Wrocławiu

Każda osoba chciałaby zatrzymać się w hotelu o znakomitej renomie, który ma odpowiedni stosunek ceny do jakości. W dużych miastach wiele jest obiektów, które turysta może wybrać i się w nich zatrzymać. W takich miejscach, jak Wrocław samych hoteli jest całkiem sporo, a do tego dochodzą jeszcze hostele i apartamenty. W jaki sposób zatem wybrać miejsce, w którym warto jest się zatrzymać? Cóż, najlepiej kierować się jakością danego obiektu, oraz tym, co mają o nim do powiedzenia wcześniejsi goście, którzy kiedyś się tam zatrzymali. Oto ranking hoteli znajdujących się we Wrocławiu. Z pewnością znajdziesz tutaj coś dla siebie!

Najlepsze wrocławskie hotele – top 7

Oto ranking hoteli, z których warto jest skorzystać podczas wizyty we Wrocławiu.

Numerem jeden jest hotel czterogwiazdkowy Puro Wrocław Stare Miasto. Już sama ilość gwiazdek świadczy o tym, jakie standardy panują na miejscu. Minusem może okazać się cena, jednak hotel ten oferuje naprawdę wiele udogodnień dla swoich gości. W całym obiekcie jest WiFi, są dostępne pokoje dla niepalących, jest możliwy transfer z lotniska, funkcjonuje obsługa pokoju, jest restauracja oraz bar hotelowy, a śniadania hotelowe zostały ocenione, jako bardzo dobre.

Pod numerem drugim kryje się hotel trzygwiazdkowy, czyli Jasek Premium Hotel Wrocław (http://www.hoteljasek.com.pl/). Tutaj można spodziewać się doskonałego stosunku jakości do ceny. Za noc zapłacimy mniejszą kwotę, niż w hotelu numer jeden. Tutaj także znajdują się pokoje dla niepalących, możliwy jest transfer z lotniska, jest restauracja oraz bar hotelowy. Ponadto w każdym pokoju znajduje się specjalny zestaw do zaparzania kawy oraz herbaty. Tutaj również jest obsługa pokoju, WiFi w całym obiekcie, a oferta śniadaniowa została oceniona, jako znakomita.

Numerem trzy jest Hotel Europejski Centrum Wrocław. Tak samo, jak w przypadku numeru dwa, tak i ten obiekt ma przyznane trzy gwiazdki. W hotelu są udogodnienia dla niepełnosprawnych, możliwy jest transfer z lotniska, znajduje się restauracja oraz bar, jest obsługa pokojów, a same pokoje można wynająć dla niepalących. Śniadania zostały określone jedynie jako dobre. WiFi jest dostępne w całym obiekcie.

Czwartym hotelem w rankingu, jest Hotel Sofia, który także może pochwalić się trzema gwiazdkami. Z udogodnień na miejscu, można mieć bezpłatne WiFi w całym obiekcie, obsługę pokoju, czy też udogodnienia dla niepełnosprawnych. Warto dodać, że w Hotelu Sofia akceptowane są zwierzęta domowe, więc każdy właściciel czworonoga może się tutaj zatrzymać. Śniadania są bardzo dobre a transfer z lotniska jest możliwy.

Piątym hotelem w rankingu, jest obiekt HP Park Plaza. Jest to monumentalny budynek, który posiada cztery gwiazdki. W środku można znaleźć bar oraz restaurację hotelową. Oczywiście dostępne jest WiFi w całym obiekcie. Ponad to, znajduje się tam także SPA oraz centrum odnowy biologicznej. Można wybrać pokoje dla niepalących i jest możliwy transfer z lotniska. Goście oceniają śniadania, jako fantastyczne.

Miejscem numer sześć na liście jest bez wątpienia hotel Scandic Wrocław, który także może poszczycić się czterema gwiazdkami. Na miejscu można znaleźć centrum fitness, SPA i centrum odnowy biologicznej, bar, restaurację oraz zestaw do zaparzania kawy i herbaty w każdym pokoju. Są dostępne udogodnienia dla niepełnosprawnych i pokoje dla niepalących. Śniadania z oferty są fantastyczne. Oczywiście tutaj także jest WiFi w całym obiekcie.

Ostatnim miejscem w rankingu jest Hotel Śląsk. Znalazł się on na miejscu siódmym. Ma trzy gwiazdki. W pokojach znajdują się zestawy do zaparzania kawy i herbaty. Jest także bar i restauracja, są pokoje dla niepalących oraz WiFi w całym obiekcie. Możliwy jest transfer z lotniska. Śniadania – bardzo dobre.

Jaki hotel wybrać?

Najlepiej jest wybrać taki hotel, który standardami spełnia nasze wymagania, a jego lokalizacja jest w jak najlepszym miejscu. Dzięki temu z pewnością będziesz zadowolony z tego, gdzie się zatrzymałeś i na pewno będziesz dane miejsce wybierał jeszcze nie raz.

Przejdź do innego artykułu

Add Comment