Nowości w branży erotycznej na rok 2019

Zabawki erotyczne w Polsce kupujemy coraz częściej. Zaczynamy je traktować jako doskonały sposób na miłe urozmaicenie życia seksualnego, a nie tylko zakazane  produkty, których kupowania trzeba się wstydzić i robić to w tajemnicy. Nic dziwnego, że i na rynku zwiększa się ilość oraz różnorodność zabawek erotycznych, w użyciu których tak naprawdę jedynym ograniczeniem jest nasz własna wyobraźnia. Zapoznaj się z listą gadżetów erotycznych, które zyskują na popularności i będa najczęściej spotykane w polskich sklepach dla dorosłych.

Farbki do malowania ciała

Wystarczy jedynie farbka i pędzelek, aby na ciele partnera lub też partnerki narysować dowolne wzory, a później je z niego czy też niej z przyjemnością  zlizać. Farbki to bardzo oryginalny sposób na urozmaicenie gry wstępnej, często zawierają zróżnicowane afrodyzjaki i feromony, na dodatek mają zróżnicowane smaki, przykładowo waniliowy, czekoladowy, truskawkowy.

Żele stymulujące doznania

Istnieje bardzo wiele rodzajów tego typu produktów, przeznaczonych dla spotęgowania przyjemności pań, panów lub też obojga partnerów. Wśród preparatów dla pań proponowane są żele do wmasowania w łechtaczkę, na którą działają na zmianę: rozgrzewająco, następnie ochładzająco i łaskocząco. Żele znacznie zmniejszają też suchość pochwy i dyskomfort w trakcie seksu. Te opracowane dla par najczęściej charakteryzują się zapachem owocowym, czekoladowym, zawierają substancje pobudzające, takie jak przykładowo kofeina, stanowią element aromaterapii.

Są przeznaczone do stref intymnych lub też całego ciała.

Gadżety do zabawy w wannie lub pod prysznicem

Jako gadżety do kąpieli sprawdzą się także olejki i balsamy erotyczne. Zabawki erotyczne do igraszek w wodzie są dostępne w wielu rodzajach – w wersji codziennej jak i mniejszej dla podróżników. Istnieją świetne masażery łechtaczki przeznaczone do stosowania właśnie w wodzie, aromatyczne herbaty do kąpieli, a nawet uchwyty do zamontowania na ścianie, by wygodniej się o nią oprzeć w trakcie stosunku czy też tampony do seksu, a nawet wibrujące gąbki wzmacniające doznania. Jak widać, nie tylko w sypialni, ale i pod prysznicem czy też w wannie może być bardzo ciekawie.

Jadalna bielizna

Występuje w wersji dla kobiet oraz dla mężczyzn. Dla pań najczęściej w postaci stringów i staników, a w wersji męskiej bokserek lub też męskich slipów. Jadalna bielizna to nic innego jak małe pudrowe cukiereczki na gumce – ich zjadanie z miejsc intymnych bardzo pobudza zarówno stronę jedzącą, i tę „zjadaną”. Alergicy powinni natomiast uważać, bo w cukierkach mogą znajdować się śladowe ilości glutenu.

Bielizna erotyczna nigdy nie wychodzi z mody.

Erotyczne gry planszowe

Moda na planszówki zawędrowała również to sypialni. Gier przeznaczonych dla dwojga jest bardzo wiele. Najczęściej opierają się na wyrzucaniu kostką odpowiedniej liczby oczek i poruszaniu się po planszy w stronę mety pod warunkiem, że wykona się odpowiednie zadanie. Wyzwaniom towarzyszą takie akcesoria jak kajdanki, opaski na oczy, piórka do głaskania i wiele innych.

Wibratory i majtki sterowane elektronicznie

To zabawka erotyczna najlepsza dla par, które na co dzień mieszkają w odrębnych miejscach na ziemi. Co ciekawe, wibratorem steruje się na odległość za pomocą nowatorskich aplikacji ściąganych na smartfon. Mogą zapewnić kobiecie idealną i niezapomnianą rozkosz bez względu na to, czy jej partner przebywa w drugim pokoju, czy też w innym państwie. Istnieją również majtki dla pań wyposażone w elektroniczne masażery, sterowane przy pomocy czujnika Bluetooth. Szeroki wybór wibratorów znaleźć można pod adresem: https://erozkosz.pl/wibratory-dilda

Pierścień erekcyjny

Gadżet erotyczny przeznaczony przede wszystkim dla panów, wzmagający doznania obojga partnerów. Składa się on jedynie z dwóch otworów różnej wielkości i stożka stymulującego członek. Mężczyzna zakłada go na swojego penisa przez ten większy otwór, a do drugiego otworu wkłada odpowiednio zaprojektowany stożek, który będzie następnie stymulował łechtaczkę partnerki. Pierścień umożliwia o wiele dłuższą i intensywniejszą erekcję.

Dostępne są również pierścienie jedynie z pojedynczym otworem, zakładane u nasady członka, także przeznaczone do tego, aby wzmocnić przyjemność obojga kochanków.

Przejdź do innego artykułu