IMS S.A.

IMS S.A. to notowany na giełdzie lider marketingu sensorycznego. Za pomocą odpowiednich technik i technologii marketingowych, agencja ta umiejętnie wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie klientów przebywających na terenie sklepów i centów handlowych.

IMS S.A. składa się z poszczególnych działów, dostarczających różnego rodzaju wiedzę oraz produkty. IMS sensory to dział zajmujący się aromamarketingiem oraz audiomarketingiem, ich zadaniem jest wpłynąć na podświadomość klienta za pomocą odpowiednich zapachów i muzyki, tak aby ten poczuł się komfortowo i szczęśliwie.

IMS media korzysta z technologii Digital Signage i w umiejętny sposób przygotowuje kampanie reklamowe które następnie są wyświetlane na ekranach LED na terenie sklepów. IMS r&D oferuje usługi z zakresu innowacji, technologii dla marketingu sensorycznego, zajmuje się produkcją serwerów do wyświetlania materiałów video.

Ostatni dział IMS events, zajmuje się kompleksowa organizacją imprez promocyjnych, szkoleń oraz wyjazdów, które znacząco wpływają na wizerunek danej marki. Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów, odwiedź stronę internetową IMS i zapoznaj się ze szczegółami oferty.


Adres firmowy: ul. Puławska 366, 02-819 Warszawa

Strona internetowa: http://www.ims.fm

Kontakt telefoniczny: 22 870 67 76

Mail: biuro@ims.fm

Przejdź do innego artykułu