Gabi centrum BHP

W dzisiejszych czasach rynek produktów BHP to rozwinięte przedsięwzięcie opierające się na różnego rodzaju pomysłach i technologiach. Nie jest to już zwykły kask, kombinezon i para wzmacnianych butów, ale szereg najróżniejszych zastosowań dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Obecnie producenci tego typu sprzętów starają się podnieść poziom bezpieczeństwa do maksimum tak by jak najmniej ludzi cierpiało w z powodu niechcianych wypadków.

W sklepie GABI można zakupić obuwie zaprojektowane przy współpracy z amerykańską armią, zapewniające doskonałą ochronę dla alpinistów, są one odporne na wszystkie możliwe niebezpieczeństwa i warunki, zapewniają maksymalny komfort i szczelność obuwia. Kolejnym innowacyjnym wynalazkiem są okulary ochronne wyposażone w mikrofon i system bluetooth, umożliwiające słuchanie muzyki, komunikowanie się z pozostałymi współpracownikami oraz zapewniające maksymalną ochronę oczu i uszu. Szukasz czegoś wyjątkowego do pracy na wysokościach?

W tym sklepie zakupisz szelki bezpieczeństwa, odporne na ogień, zaopatrzone w urządzenie do wciągania i spuszczania na wszelkich wysokościach. Owe szelki są tak zbudowane, że dopasowują się do każdego kształtu ciała i zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Jak widać nie ma czego się obawiać, obecna technologia znajduje zastosowanie na wypadek każdego niebezpieczeństwa, tak abyś mógł spokojnie wykonywać swoją pracę.


Adres firmowy: Zawiła 34, 30-442, Kraków

Strona internetowa: www.bhp-gabi.pl

Kontakt telefoniczny: 12 357 54 91

Mail: joanna@bhp-gabi.pl

Przejdź do innego artykułu