Czym kierować się przy wyborze serwisu Apple?

Napotkałeś problemy z Twoim sprzętem marki Apple? Z pewnością nie zainwestowałeś w elektronikę z najwyższej półki, by z dnia na dzień musieć wyrzucić ją do kosza.

Jeśli Twój Macbook zgłasza niepokojące objawy usterki, z pewnością chciałbyś powierzyć go doświadczonemu i godnemu zaufania serwisowi. Jak go odnaleźć? Ten krótki artykuł być może da Ci kilka przydatnych wskazówek.

Po czym poznać, że czas oddać urządzenie Apple do naprawy?

Przypadkowe zalałeś swoje urządzenie płynem, upuściłeś je na podłogę lub korzystałeś ze stron, które podejrzewasz o rozsyłanie złośliwego oprogramowania? Być może do dzisiaj obserwujesz niepokojące skutki tego zdarzenia. Awaria Macbooka może objawiać się na wiele różnych sposobów. Jedne z najpopularniejszych symptomów to:

  • Miganie kontrolek;
  • Brak ładowania baterii;
  • Wydawanie niezwiązanych z używanym programem sygnałów dźwiękowych;
  • Zniekształcenia obrazu na ekranie laptopa.

Wszystkie powyższe sytuacje alarmują o konieczności oddania laptopa Apple do serwisu. Wybór odpowiednio wykwalifikowanych serwisantów zapewni Ci spokój ducha i odzyskanie pełnej sprawności ulubionego urządzenia. Przyjrzyjmy się razem cechom firm naprawczych, którym warto zaufać.

Cechy profesjonalnego serwisu marki Apple

Profesjonalny serwis urządzeń Apple będzie cieszył się dobrymi opiniami a być może nawet rekomendacją jednego z Twoich znajomych. Nie będzie też przesadnie zwlekał z naprawą Twojego urządzenia. Warto jednak pamiętać o tym, że Apple produkuje skomplikowane komputery, w których jedna usterka może pociągnąć za sobą kolejną, przez co czas prac naprawczych jest zazwyczaj trudny do oszacowania.

Rzetelny serwis nie uzupełni Twojego urządzenia najtańszymi i zawodnymi częściami, byleby tylko obniżyć koszty naprawy. Będzie jednak cechował się kompleksowym podejściem do zadania i nie zdecyduje się na półśrodku.

Na co zwrócić uwagę podczas poszukiwania odpowiedniego serwisu komputerów i macbooków Apple?

Urządzenia od Apple stanowią wyjątkowy sprzęt. Są powszechnie chwalone za swoją wydajność, wytrzymałość i zoptymalizowaną pracę, jednak ze względu na wysoką cenę dopiero od niedawna zyskują w Polsce na popularności. Z tego względu możemy natknąć się na wiele serwisów oferujących ich naprawę, które jednak nie mają dużego doświadczenia z tego typu elektroniką a podstawowy profil ich działalności dotyczy urządzeń innych producentów.

Dlatego szukając odpowiednich specjalistów dla naprawy naszego komputera, powinniśmy zwrócić uwagę na to, jak długo dana firma opiekuje się sprzętem Apple. Niektóre serwisy podejmowały się pionierskich zadań naprawczych już w latach 90-tych, kiedy powszechność urządzeń tej marki zdawała się być jeszcze odległym marzeniem.

Co jeszcze się liczy? Warto zwrócić uwagę na to, z jakich narzędzi diagnostycznych korzysta serwis. Nowoczesne sprzęty diagnostyczno-pomiarowe od Hakko, Tektronix lub Fluke gwarantują prawidłowe zlokalizowanie problemu, z jakim zmaga się nasz komputer. Niemniej ważne jest pozostałe wyposażenie serwisu. Czy posiadane narzędzia pozwalają mu na wymianę wszystkich najważniejszych części i skuteczne pozbycie się złośliwego oprogramowania? Czy oferuje czyszczenie urządzeń zalanych płynami.

serwis apple

Zaufany serwis Apple we Wrocławiu

Mieszkasz w stolicy Dolnego Śląska i właśnie znalazłeś się w pilnej potrzebie znalezienia dobrego serwisu Apple we Wrocławiu? Z pomocą może przyjść Europejskie Centrum Serwisowe A&D Serwis z siedzibą przy ulicy Długosza. Więcej informacji o jego bogatej ofercie znajdziesz na stronie aid-serwis.com.pl. Doświadczenie ze sprzętem Apple, jak A&D Serwis zaczął budować już pod koniec ubiegłego wieku, pozwala mu świadczyć usługi dla użytkowników notebooków i netbooków Apple, ale także dla autoryzowanych punktów Apple.

Wszelkie zlecane naprawy sprzętu tej marki A&D Serwis wykonuje samodzielnie i nie korzysta z pomocy zewnętrznych podwykonawców, dzięki czemu gwarantuje staranne zaangażowanie w naprawę i wysoką jakość pracy. Europejskie Centrum Serwisowe we współpracy z Politechniką Wrocławską prowadzi także własne laboratorium badawczo-rozwojowe pozwalające na nieustanne udoskonalanie stosowanych metod.

Nie jesteś z Wrocławia, ale chciałbyś skorzystać z jego usług? A&D Serwis korzysta z usług firm kurierskich, które ostrożnie dostarczą laptop najpierw do naprawy, a później z powrotem w Twoje ręce. Niezależnie od zakątka Polski, w którym się znajdujesz, już po kilku dniach możesz odzyskać swój przywrócony do pełnej sprawności sprzęt marki Apple.

Przejdź do innego artykułu