3 najpopularniejsze gry na konsole Xbox one

Wiele jest gier, w które można grać na konsoli Xbox one. Oczywiście co roku wychodzą nowe tytuły, jednak starsze i bardziej znane gry nie przestają być przez to popularne. Każdy gracz, co również jest oczywiste, ma swój własny gust dotyczący gier, którym lubi poświęcać czas. Prawda jest jednak taka, że są tytuły, w które grało już multum ludzi i multum ludzi je poleca dalej. Mowa o najpopularniejszych tytułach, które najczęściej pojawiają się w recenzjach, które najczęściej polecane są dalej.

Tylko o jakich tytułach mowa? Które gry na konsolę Xbox one mogą poszczycić się największą popularnością wśród graczy? Które są najczęściej kupowane? Jakie gry są lubiane przez ogół graczy, a nie tylko przez jednostki? Oto nasz ranking najpopularniejszych gier, w które można zagrać na konsoli Xbox one.

3 najpopularniejsze tytuły gier na konsolę Xbox one

Pierwszym i chyba najpopularniejszym tytułem gry, w którą można zagrać na Xbox one, jest Wiedźmin 3. Nasza polska, rodzima produkcja z roku 2015, która zdobyła ogromne uznanie nie tylko w naszym kraju, ale także na całym świecie. Niesamowicie starannie wykonana, oparta na książce autorstwa Andrzeja Sapkowskiego, opowieść o Geralcie z Rivii, który wyrusza w poszukiwanie Dzikiego Gonu. Gra ta od momentu swojej premiery zdobyła wiele nagród i doprowadziła nawet do tego, że Netfilx zainteresował się nakręceniem serialu na podstawie książki Sapkowskiego! Jest moc!

WiedźminJednak Wiedźmin to nie jedyna gra, w którą warto zagrać na konsoli Xbox one. Na drugim miejscu w rankingu popularności znalazło się miejsce dla Dark Souls 3. Jest to mroczne fantasy, w które gra się z perspektywy trzeciej osoby. Gra ta jest niezwykle popularną kontynuacją sagi o Dark Souls. Gra ta miała doskonały odbiór zarówno przez krytyków, jak i przede wszystkim przez graczy, którzy zdecydowanie ją polecają.

Z kolei trzecim tytułem, w który warto jest zagrać na konsoli Xbox one, jest gra Dead Rising 3. Jest to przygodowa gra akcji, której akcja toczy się w roku 2021. Powstała w roku 2013 i według aż 94% grających w nią użytkowników poleca ją. Zdecydowanie jest więc to gra, w którą warto zagrać i samemu wyrobić sobie o niej opinie.

Gdzie warto zaopatrywać się w gry na konsole?

Gry na konsole mają jednak jeden mankament, a mianowicie ich cena jest niekiedy nawet dwa razy wyższa od gier na komputer. Dzieje się tak z kilku przypadków. Jak jednak ominąć duże wydatki i zaoszczędzić na produkcjach przeznaczonych na konsole? Przede wszystkim warto zainteresować się używanymi grami, które są odsprzedawane.

Aby nie trafić na zniszczone gry na ps4 używane, których nie da się uruchomić, warto jest skorzystać nie z prywatnych aukcji na portalach aukcyjnych, ale z oferty sklepu grajtanio.pl, gdzie można kupić zarówno gry używane, jak i też te całkowicie nowe, zafoliowane. W takim miejscu z pewnością trafisz na takie tytuły, które cię zainteresują i których cena będzie jak najbardziej do przełknięcia. I stać cię będzie nie tylko na jeden tytuł, ale na znaczną ich ilość. Będziesz mieć w co grać przez cały rok!

Przejdź do innego artykułu